Deset studenata FASS-a učestvovalo na kongresu Univerziteta Maltepe 2019.

Još studenata Internacionalnog univerziteta u Sarajevu (IUS) je uzelo učešće na Međunarodnom Kongresu Studenata na Maltepe univerzitetu 2019, održanom od 20-22 marta 2019. godine.  Deset studenata Fakulteta umjetnosti i društvenih nauka su iskoristili ovu studentsku koferenciju kao šansu da predstave svoja istraživanja na poljima: obrazovanja, edukacije, psihologije, i obrazovnih tehnologija. Budući da su drugi studenti i učesnici konferencije, kao i profesori jako pozitivno ocijenili prezentacije naših studenata, sa ponosom možemo reći da su studenti IUS-a imali neke od najboljih prezentacija na ovom kongresu.

Željeli bismo iskoristiti ovu priliku da čestitamo na uspjehu studentima Kliničke psihologije i Engleskog jezika i književnosti, koji dolaze sa sva tri ciklusa studija na IUS-u: višoj asistentici Emini Jelešković, predavaču Elmedinu Zuboviću, demonstratorici Lejli Mustoo, te studenticama Adisi Delić, Ameli Šahinović, Hilal Sekmen, Lejli Škrijelj, Bengü Kalo, Ayșe Zağlı i Dini Biščević.

Internacionalni univerzitet u Sarajevu - Najbolji privatni univerzitet u Bosni i Hercegovini